catering dietetyczny Rybnik

 

 

 

 

 

 

Catering dietetyczny z dostawą do Rybnika

 

Zaoszczędź czas na gotowanie i spożywcze zakupy (zwłaszcza jeżeli wiążą się z dodatkowym przemieszczaniem się rybnickimi drogami w godzinach szczytu), zamiast tego poświęć 5 minut na wypełnienie formularza zamówienia online na naszej stronie lub na rozmowę telefoniczną z naszym dietetykiem. Zamów catering dietetyczny na dowolny czas- dzień, tydzień, miesiąc - jak Ci wygodniej. Jeżeli zalogujesz się w panelu klienta na naszej stronie www, będziesz mieć możliwość samodzielnego przedłużania zamówienia czy zmiany dni dostaw w dowolnym momencie. 

 

Nasza dieta pudełkowa jest zbilansowana przez wykwalifikowanych dietetyków i dostarczy Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Jeżeli masz szczególne wymagania zdrowotne lub smakowe, powiedz o tym naszemu dietetykowi podczas rozmowy telefonicznej lub napisz wiadomość e-mail - pomożemy Ci dobrać odpowiednią dietę z naszej oferty, zaproponujemy indywidualne modyfikacje menu lub pomożemy Ci dobrać suplementację (tylko jeżeli tego rzeczywiście potrzebujesz). 

 

Catering dietetyczny zapewni Ci również całą gamę pysznych i zróżnicowanych smaków - każdego dnia innych.

Niezależnie czy wolisz posiłki tradycyjne które znasz z dzieciństwa (oczywiście przygotowujemy je w zdrowszej wersji), czy lubisz eksperymenty kulinarne i poznawanie nowych smaków. Każdy znajdzie u nas coś pysznego dla siebie.

 

Poza Rybnikiem dowozimy catering również do
innych miejscowości na Śląsku:

- Katowice

- Chorzów

- Tychy

- Ruda Śląska

-Knurów

-Mikołów

-Orzesze

-Czerwionka-Leszczyny

-Żory

 

Mieszkasz w mniejszej miejscowości w okolicy? Możemy dostarczyć catering również do Ciebie - oferujemy również dowóz do mniejszych miejscowości na Śląsku położonych w okolicy powyższych miast - jak Gostyń, Świerklany, Suszec, Bełk czy Ornontowice.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dieta pudełkowa idealna dla każdego mieszkańca Rybnika

ZAMÓW ONLINE

Dieta pudełkowa Fitalia

ZAMÓW

ZAMÓW ONLINE

© 2017 created with webwavecms.com